Klára Šubrtová

Touha malovat a kreativně tvořit ve mně vzplanula už v dětství a provází mne celý můj život. Vždy jsem někde uvnitř cítila, že moje cesta povede k dětem. Nakonec se moje láska k výtvarným a kreativním činnostem spojila se světem dětí ještě dávno před tím, než jsem měla děti své vlastní.

Vybrala jsem si profesi dětské sestry a léta pracovala v nemocnici. Brzy po té jsem poprvé začala také děti učit kreslit. Absolvovala jsem spoustu výtvarných kurzů a také sama rozšiřovala obzory na poli kreativity. V souvislosti s malováním jsem se začala zajímat o psychologii. Vzniklo tak dlouhých 12let, kdy jsem se naplno věnovala kreslení a malování. Pracovala jsem soukromě jako lektorka výtvarných kurzů. Učila jsem děti a po čase i dospělé kreslit tužkou, pastelkami, uhlem, pastelem. Vedla jsem skupinové kurzy, ale i individuální přípravy na talentové zkoušky. 

Na čas jsem pracovala také v plzeňské mateřské školce a vedla výtvarný kroužek pro předškolní děti.

V současné době jsem maminkou dvou krásných holčiček, které v sobě přirozeně, stejně jako všechny malé děti, objevují kreativní schopnosti a užívají si svět dětské fantazie. Ukazovat dětem cestu, aby nacházely radost, sebevědomí a rozvíjely své schopnosti, stojí opravdu za to.

Tak pojďte s námi. Jste srdečně zváni.

Moje tvoření

"Překonávat v životě překážky můžeme tím, že tvoříme."

copyright © 2019 Klára Šubrtová, telefon: +420 604 681 087